Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejski Klub Sportowy Babia Góra Sucha Beskidzka

Wspierają nas

czwartek, 13 grudzień 2018 21:49

Miejski Klub Sportowy „ Babia Góra” 1918-2018

Miejski Klub Sportowy „ Babia Góra” z okazji jubileuszu 100-lecia istnienia klubu wydał publikację, opisującą historię jego powstania i działalności w latach 1918 - 2018.

Publikacja została współfinansowana ze środków Unii Europejskiej, w ramach Poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażane operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. „Zadanie zrealizowane w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność Stowarzyszenia LGD „Podbabiogórze” na lata 2014-2020”.

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu babiagora.info nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania zawodników, działaczy, mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

HomeWydarzeniaMiejski Klub Sportowy „ Babia Góra” 1918-2018 Top of Page