Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejski Klub Sportowy Babia Góra Sucha Beskidzka

Wspierają nas

wtorek, 20 luty 2018 11:31

Zmarł Adam Kaliciak

Dużą stratę poniosło środowisko piłkarskie w naszym powiecie. W wieku 65 lat odszedł do wieczności Adam Kaliciak.

Adam Kaliciak przez lata był związany z Babią Górą Sucha Beskidzka. Ciut starsi kibicie wciąż pamiętają jego interwencje bramkarskie. Bronił również barw Lachów Lachowice.

Po zakończeniu kariery zawodniczej był kierownikiem drużyny.

Nabożeństwo żałobne odbędzie się w środę o 14.00, a po nim nastąpi odprowadzenie zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku.

Ostatnio zmieniany wtorek, 20 luty 2018 11:41

Komentarze   

 
Michał
0 #1 Michał 2018-08-17 13:45
Spóźnione kondolencje!
Cytować
 

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu babiagora.info nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania zawodników, działaczy, mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

HomeWydarzeniaZmarł Adam Kaliciak Top of Page