Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejski Klub Sportowy Babia Góra Sucha Beskidzka

Wspierają nas

piątek, 16 wrzesień 2016 19:40

Nadzwyczajne Walne Zebranie członków Klubu

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego MKS” Babia Góra” z siedzibą w Suchej Beskidzkiej , zwołuje Nadzwyczajne Walne Zebranie członków Klubu na dzień 26.09.2016r( poniedziałek) , w świetlicy Zarządu Klubu ul. Mickiewicza  (stadion sportowy).

 

Początek obrad:

W I terminie godzina 17.00

W II terminie godzina 17.30

Proponowany porządek zebrania:

  1. Otwarcie zebrania
  2. Wybór przewodniczącego obrad
  3. Wybór sekretarza
  4. Przyjęcie porządku obrad
  5. Zapoznanie z propozycją wstępnego porozumienia pomiędzy Urzędem Miasta Sucha Beskidzka , a Klubem MKS” Babia Góra” Sucha Beskidzka w sprawie powołania Centrum Sportu” Babia Góra”.
  6. Wolne wnioski i dyskusja
  7. Zakończenie obrad

Komentarze   

 
Kajetan Żylinski
0 #4 Kajetan Żylinski 2019-09-08 20:20
Temat interesujący, lecz naprawdę szybkość wczytywania strony jest uciążliwa.
Cytować
 
 
Inga
0 #3 Inga 2019-08-14 10:27
Hej wielkie dzięki za wpis dla nas !
Cytować
 
 
Justyna
0 #2 Justyna 2019-07-25 11:33
Hej wielkie dzięki za wpis dla nas !
Cytować
 
 
ElviraBig
0 #1 ElviraBig 2019-02-14 06:24
Hello. I have checked your babiagora.info and i see you've got some duplicate content so probably it is the reason that you don't rank high
in google. But you can fix this issue fast. There is a tool that rewrites content like human, just search in google: miftolo's tools
Cytować
 

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu babiagora.info nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania zawodników, działaczy, mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

HomeWydarzeniaNadzwyczajne Walne Zebranie członków Klubu Top of Page