Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejski Klub Sportowy Babia Góra Sucha Beskidzka

Wspierają nas

Wydarzenia (26)

sobota, 04 listopad 2017 21:25

Arkadiusz Piątek poślubił Alicję Pająk

W sobotę 4 listopada na ślubnym kobiercu stanęli zawodnik MKS Babia Góra Arkadiusz Piątek  i jego wybranka Alicja Pająk.

wtorek, 24 październik 2017 23:19

Podziel się wspomnieniami na 100-lecie klubu

Coraz większymi krokami zbliża się jubileusz 100-lecia istnienia naszego ukochanego klubu.

niedziela, 01 październik 2017 13:48

Robert Listwan poślubił Alinę Papushinę.

W sobotę 30 września na ślubnym kobiercu stanęli zawodnik MKS Babia Góra Robert Listwan i jego wybranka Alina Papushina.

czwartek, 27 lipiec 2017 22:38

Grzegorz Kmiecik: Może być ciekawie

Wybór Grzegorza Kmiecika na stanowisko trenera MKS Babia Góra Sucha Beskidzka to jedno z największych zaskoczeń w przerwie między sezonami. Zaledwie 33-letni trener, z bagażem doświadczenia gry w ekstraklasie, ale też i w trzeciej, czwartej czy piątej lidze, jeszcze nigdy nie pracował na poziomie A-klasy, czyli tam, gdzie aktualnie przebywa suski klub. - A-klasa to tylko nazwa, bo liczy się cała otoczka. Klub, prezesi, zawodnicy. A to wszystko, co zastałem w Suchej Beskidzkiej, jest optymistyczne i mobilizujące - powiedział Kmiecik.

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego Babia Góra  w Suchej Beskidzkiej składa serdeczne podziękowania panu Sławomirowi Bączkowi za dwuletnią pracę z drużyną seniorów.

czwartek, 01 grudzień 2016 23:39

Królowa Sportu wróciła do Babiej Góry.

Mówiło się o tym już od kilku tygodni, a nawet miesięcy, gdyż temat pojawił się wraz z rozpoczęciem modernizacji stadionu suskiej Babiej Góry. Teraz stało się to już faktem. W suskiej Babiej Górze reaktywowana zostaje sekcja lekkoatletyczna.

W sprzedaży jest już wyjątkowy, niepowtarzalny kalendarz klubowy na 2017 rok.

poniedziałek, 21 listopad 2016 00:00

Podziękowanie

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego  Babia Gora  w Suchej Beskidzkiej, serdecznie dziękuje Panu Tomaszowi Bielarzowi właścicielowi restauracji Pełna Chata, Panu Marcinowi Kołaczowi z sieci handlowej sużyw oraz Panu Adamowi Bubiakowi za okazaną pomoc w organizacji zakończenia rundy jesiennej rozgrywek pilkarskich grupy seniorskiej.

 

Strona 1 z 2
HomeWydarzenia Top of Page