Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejski Klub Sportowy Babia Góra Sucha Beskidzka

Wspierają nas

piątek, 05 sierpień 2016 22:06

Znowu z nami!!!

W trakcie letniej przerwy w szeregach Babiej Góry doszło do zmian. Okres śmiało można nazwać czasem powrotów.

Po rocznej przygodzie w makowskim Halniaku do naszej drużyny powrócił wychowanek Kamil Dyduch. Z makowskiego Halniaka pozyskaliśmy bramkarza Kamila Talagę, który bronił już naszych barw w 2012 roku. Powrót powinien być dla niego tym milszy, że na boisku będzie miał szansę występować wraz ze swoim bratem Michałem, który jeszcze wiosną występował w szeregach obronnych Żurawia Krzeszów. Przejście Michała Talagi do Babiej Góry jest wynikiem odejścia z naszego zespołu Jacka Kudzi, który został grającym trenerem krzeszowskiego beniaminka.

Galeria

Komentarze   

 
Jolka
0 #3 Jolka 2019-08-09 19:00
Cześć dzięki za post !
Cytować
 
 
Kibic
+1 #2 Kibic 2016-08-07 17:29
Talaga na ławę!
Cytować
 
 
fan
+1 #1 fan 2016-08-06 07:01
po tym wielkim odejściu pana Kamila Talagi po tym w jaki sposób rozstał sie z nasza Kochaną druzyna miejsce w bramce tylko dla Artura!!!
Cytować
 

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu babiagora.info nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania zawodników, działaczy, mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Następna kolejka

HomeSeniorzyZnowu z nami!!! Top of Page