Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejski Klub Sportowy Babia Góra Sucha Beskidzka

Wspierają nas

poniedziałek, 25 lipiec 2016 15:48

Bramka w 10 sekundzie. Babia Góra wygrywa w Zebrzydowicach

Dawid Choczyński autor jednej z najszybciej zdobytych bramek w histori  Babiej Góry. Dawid Choczyński autor jednej z najszybciej zdobytych bramek w histori Babiej Góry.

Hattrick Dawida Choczyńskiego i Babia Góra z 6 młodzieżowcami w składzie  wygrywa w I rundzie Pucharu Polski.

Już w ....  10 sekundzie? zdania są podzielone bo nikt nie spodziewał się tak szybkiego prowadzenia naszej drużyny. Dawid Choczyński przyblokował wybicie piłki przez obrońcę Olimpii a ta lobując bramkarza gospodarzy wpadła do siatki. Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga naszej drużyny. Na listę strzelców wpisał się jeszcze raz Dawid, ale okazję do podwyższenia prowadzenia mieli min. Michał Stróżak,  Kamil Bielarz czy Radek Dyduch. W drugiej połowie na listrze strzelców wpisał sie ponownie Dawid Choczyński oraz Radek Dyduch.

Olimpia Zebrzydowice - Babia Góra Sucha Beskidzka 1:4 (0:2)

Gole dla Babiej Góry: Choczyński (trzy), Dyduch.

Skład Babiej Góry: Steczek - Magiera, Rzepka, Burliga, Stróżak (70' Krupa), Kociołek, Dyduch, Świerkosz, Żmuda, Bielarz, Choczyński.

 

Kolejnym rywalem w rozgrywakach pucharowych będzie Skawa Wadowice.

Sobota godzina 18.00 stadion Babiej Góry 

 

Komentarze   

 
Anka
0 #3 Anka 2019-07-18 13:21
Cześć wielkie dzięki za post !
Cytować
 
 
Maurycy Glab
0 #2 Maurycy Glab 2019-06-09 01:44
Hej wielkie dzięki za wpis !
Cytować
 
 
BestSadie
0 #1 BestSadie 2018-02-17 09:47
I see you don't monetize your site, don't waste your traffic,
you can earn extra bucks every month because you've got high quality content.
If you want to know how to make extra money, search for: Ercannou's
essential tools best adsense alternative
Cytować
 

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu babiagora.info nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania zawodników, działaczy, mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Następna kolejka

HomeSeniorzyBramka w 10 sekundzie. Babia Góra wygrywa w Zebrzydowicach Top of Page