Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejski Klub Sportowy Babia Góra Sucha Beskidzka

Wspierają nas

Zaczyna się modernizacja stadionu Babiej Góry

Pięć ofert wpłynęło na wykonanie zadania publicznego na modernizację stadionu Babiej Góry w Suchej Beskidzkiej. W pierwszej kolejności zostanie zmodernizowana infrastruktura lekkoatletyczna.

 

 

Termin składania ofert upłynął w dniu 25.08.2015 r. Spośród złożonych ofert najtańsza wyniosła 1 444 479,71 zł (brutto), a najdroższa 1 761 002,58 zł (brutto). Wykonawca będzie miał czas na wykonanie zadania do 20. listopada.

W jego ramach powstanie: bieżnia poliuretanowa okólna 4 torowa (długość 400 m) wraz z bieżnią sprinterską 6 torową (długość 130 m), rzutnia do rzutu oszczepem, skocznia do skoku w dal, rzutnia do rzutu dyskiem i młotem, rzutnia do pchnięcia kulą oraz skocznia do skoku wzwyż. 

Na realizację zadania Gmina pozyskała wsparcie finansowe z Ministerstwa Sportu w kwocie 720 138,00 zł.

źródło : sucha24.pl

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu babiagora.info nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania zawodników, działaczy, mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Home Top of Page