Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejski Klub Sportowy Babia Góra Sucha Beskidzka

Wspierają nas

Burmistrz nagrodził młodych sportowców

Czworo młodych zawodników reprezentujących Miejski Klub Sportowy „Babia Góra” zostało laureatami Nagrody Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka. Wręczenie nagród odbyło się 9 lipca br. w obecności prezesów, trenera i rodziców sportowców. 

 

Codzienne treningi i ciężka praca zaowocowały wieloma osiągnięciami w mijającym sezonie.

Maria Kubasiak uprawia narciarstwo alpejskie, od 10 lat jest członkiem MKS Babia Góra.W minionym sezonie zajęła I miejsce w Ogólnopolskich Spotkaniach UKS PZN w slalomie gigancie. Klubowa koleżanka Marysi, Kinga Marek, która należy do klubu od 11 lat zajęła I miejsce w zawodach Mistrzostw MOZN oraz II miejsce w klasyfikacji generalnej.  Podobne osiągnięcia ma Jakub Natanek, reprezentant klubu od 10 lat, który również zdobył I miejsce w zawodach Mistrzostw MOZN oraz II miejsce w klasyfikacji generalnej chłopców. Wśród nagrodzonych członków MKS „Babia Góra” znalazł się również Wojciech Kubasiak, który reprezentuje klub od 11 lat. W tym sezonie zdobył III miejsce w Mistrzostwach MOZN w slalomie i II miejsce w klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych w Lidze Narciarskiej MOZN.

Nagrody Burmistrza za wybitne osiągnięcia sportowe są przyznawane od 2005 r., kiedy to Rada Miejska w Suchej Beskidzkiej uchwaliła Regulamin ich przyznawania. Nagrody mogą zostać przyznane zawodnikom, trenerom i działaczom zamieszkałym w Suchej Beskidzkiej lub reprezentującym stowarzyszenia sportowe z terenu naszego miasta. Młodym sportowcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

źródło/ Urząd Miasta Sucha Beskidzka

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu babiagora.info nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania zawodników, działaczy, mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Home Top of Page